Wyświetl pojedynczy post
GroszekR22
Junior Member
 
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 07.08.2009, 12:46
Witam... mam pytanie: mozna wejsc na stadion (REYMONTA) tak poprostu porobic fotki, zobaczyc na budowe
Tylko Ty, w moim sercu Ty, jedna jedyna, niepokonana, Wisła KOCHANA!

Odpowiedz cytując