Temat
:
Gdzie trening Wisły?
Wyświetl pojedynczy post
GroszekR22
Junior Member
Od: 10.2008
Offline
#
106
07.08.2009, 12:46
Witam... mam pytanie: mozna wejsc na stadion (REYMONTA)
tak poprostu
porobic fotki, zobaczyc na budowe
Tylko Ty, w moim sercu Ty, jedna jedyna, niepokonana, Wisła KOCHANA!
GroszekR22
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do GroszekR22
Znajdź inne posty napisane przez GroszekR22