Wyświetl pojedynczy post
StelmiOriginal
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10126
Stary 07.08.2009, 12:04
SE T280i nie ma 3G, poszukaj na allegro K600i ma 3g, jest bardzo tani.... za uzywanie 3G operator nie pobiera $, masz wykupiony na start 1024 mb, i z tego ci ciagnie transfer...

Ja podlaczylem kablem USB do komputera telefon i działa az milo...
WISŁA!!!
Odpowiedz cytując