Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2989
Stary 07.08.2009, 11:51
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Ale jaki spalony? Przecież ten zawodnik przy Rzeźniczaku piłki nie dotknął. Spalonego nie ma, gol prawidłowy.
obejrzyj powtórkę. Strącił piłkę. Gola nie strzelił ten zawodnik, co miał 'pół godziny' czasu na przyjęcie i kopnięcie piłki w polu karnym.
Nawet cieszy się z tego gola, a koledzy mu gratulują

WILU TS czy ja narzekam i piszę, jaka to niesprawiedliwość? To już nie można stwierdzić faktu? Ciekawe czy gdyby Wisła straciła gola ze spalonego, to byś o tym nie wspomniał. Napisałem po prostu i tyle, bez żadnych teorii spiskowych itp.
PS teraz będę czekał na gola ze spalonego przeciwko Wiśle i wtedy poczytam sobie Twoją reakcję. A jak będę miał czas, to wynajdę taki mecz z przeszłości i postaram się znaleźć Twój komentarz do takiej sytuacji. I wtedy też napisze to co Ty
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 07.08.2009 o godz. 11:57.
Odpowiedz cytując