Wyświetl pojedynczy post
sessegnon
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1073
Stary 07.08.2009, 11:29
Zle rozumiesz.Gospodarz I meczu tez byl losowany.Nie bylo czegos takiego jak dolosowywanie zespolow nierozstawionych do zespolow rozstawionych czy na odwrot.
Ostatnio edytowane przez sessegnon : 07.08.2009 o godz. 11:32.
Odpowiedz cytując