Wyświetl pojedynczy post
qazwsx123
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 07.08.2009, 10:56
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Dobrze, ze ambasada reaguje, zle, ze musi reagowac na takie .......y.
Bardziej mnie interesuje czemu jest brak sprzeciwu na swiadome klamanie, w powaznej publicystyce, nt polskich obozow koncentracyjnych czy wymordowaniu 200mln zydow w jedwabnej stodole.
Może dlatego, ze w Polsce nie ma już polskich mediów i nie może tylko na pewno. My Polacy jesteśmy jak taki pies na smyczy idzie tam gdzie ciągną i jak sie go zdenerwuje to zaszczeka czasami.
Stalin miał rację im głupsze społeczeństwo tym lepiej da się pociągać za sznurki.(nie mylić wiedzy z mądrością)

Odpowiedz cytując