7 kotów napisał(a):

Dobrze, ze ambasada reaguje, zle, ze musi reagowac na takie .......y.
Bardziej mnie interesuje czemu jest brak sprzeciwu na swiadome klamanie, w powaznej publicystyce, nt polskich obozow koncentracyjnych czy wymordowaniu 200mln zydow w jedwabnej stodole.
|
Może dlatego, ze w Polsce nie ma już polskich mediów i nie może tylko na pewno. My Polacy jesteśmy jak taki pies na smyczy idzie tam gdzie ciągną i jak sie go zdenerwuje to zaszczeka czasami.
Stalin miał rację im głupsze społeczeństwo tym lepiej da się pociągać za sznurki.(nie mylić wiedzy z mądrością)