Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2982
Stary 07.08.2009, 10:48. It's a final countdown
Ok, za 2 godziny dowiemy się, kogo za rywala będzie miał Lech. Gdyby to była Wisła, pewnie trafiłaby na Villareal albo Galatę. W przypadku poznaniaków, przy ich dużym szczęściu, mogą trafić na Tel Aviv lub Bruggię, a wtedy ich szanse byłyby spore.

Od siebie prosiłbym Fulham: chciałbym wreszcie zobaczyć, czy nasz zeszłoroczny mecz z Tottenhamem był taki nieszczęśliwy bramkowo dla nas ("o jednego samobója za daleko"), czy też inna polska ekipa z inną angielską może pograć i ich wyeliminować.

Tak na marginesie: byłby ubaw, gdyby to Levadia trafiła najszczęśliwiej i wygrała dwumecz. Ich szanse na awans nie są duże, ale... skoro już nas wyeliminowali, to niech przynajmniej o tę grupę powalczą!
Odpowiedz cytując