|
A mnie dziw bierze ze sa na tym forum jeszcze osoby ktore komentuja tego "newsa" rozumiem jeszcze zeby to był jakis 'dżunior member' ale zeby tacy doswiadczeni forumowicze?;p
Przeciez na sama logike mozna uznac ten transfer za wymysł. Nie po to szuka sie oszczednosci i obniza płace pracownikom klubu zeby dawac gruba kase na kontrakt piłkarza ''bez nogi'' - ciezko kontuzjowanego, nie po to Wisła przystaje na sponsoring jakis dziadowskich i malo znanych podrzednych firm zeby marnowac ta kase.tylko łatac ta tak zwana dziure.
Predzej bym się spodziewał ze mnie ufo zabierze niż w tego transferu!
I jesli miałby byc jakis transfer jeszcze w tym okienku to bedzie to pewnie jakis darmowy i mało kosztujacy napastnik.
Powód: wielbłąd
Ostatnio edytowane przez grzesiek632 : 07.08.2009 o godz. 11:07.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."
|