|
Jedyne co może uleczyc Polską pilkę to zagraniczni renomowani trenerzy, przykładem świeci Leo Benhakker, pomijając jego powołania nasza reprezentacja nauczyła sie grac z najlepszymi. Teraz to ewidentnie widac że czeka gdy mu się skończy kontrakt, bo w jakim kraju, trener reprezentacji nia ma wsparcia w ZPN? tylko w Polsce. A to robota jebni*** Laty, jak patrzę co on robi to tęsknie za Listkiewiczem.
A już kandydatura Sefcia Majewskiego to jakaś kpina..
|