Dobrze, ze ambasada reaguje, zle, ze musi reagowac na takie .......y.
Bardziej mnie interesuje czemu jest brak sprzeciwu na swiadome klamanie, w powaznej publicystyce, nt polskich obozow koncentracyjnych czy wymordowaniu 200mln zydow w jedwabnej stodole.
A Clarkson, Gervais, Williams czy Allen zawsze byli i beda.
I dobrze ze Robin Williams w swoich "stand-upach" nie nabijal sie z Polakow bo by chyba filmow z nim zakazano w Polsce.
Bo sobie wyobrazcie, ze mowi ten gag z charakterystycznym polskim akcentem:
http://www.youtube.com/watch?v=8qPrR49qsDc
Szkoci nie podarli na sobie szat.