Wyświetl pojedynczy post
Czesław
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2955
Stary 07.08.2009, 08:50
AYALA napisał(a):Wyświetl post
wydaje mi sie że największym mankamentem naszych drużyn jest słaba skutecznośc co pokazała wczoraj Legia z Brondby i Wisła w Tallinie.Sytuacje bramkowe są ale wykończenie to już zgroza.
Pod bramką naszym kompletnie brakuje precyzji,zimnej krwi i pewnie też i umiejętności.Następców Żurawia i Franka jakoś nie widac i to jest największy problem.

A już ponad 50 lat temu Reyman podczas swojego kapitanowania polskiej reprezentacji mówił, że zawodnik mając piłkę na 16tce już ma strzelać na bramkę. A on chyba potrafił coś tam ustrzelić jeśli dobrze pamiętam i nie przeszkadzało mu to grać krakowskiej piłki
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw.
Czasem i przegrać przychodzi.
Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki.
Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych...podania ręki"
- Henryk Reyman
Odpowiedz cytując