AYALA napisał(a):

wydaje mi sie że największym mankamentem naszych drużyn jest słaba skutecznośc co pokazała wczoraj Legia z Brondby i Wisła w Tallinie.Sytuacje bramkowe są ale wykończenie to już zgroza.
Pod bramką naszym kompletnie brakuje precyzji,zimnej krwi i pewnie też i umiejętności.Następców Żurawia i Franka jakoś nie widac i to jest największy problem.
|
A już ponad 50 lat temu Reyman podczas swojego kapitanowania polskiej reprezentacji mówił, że zawodnik mając piłkę na 16tce już ma strzelać na bramkę. A on chyba potrafił coś tam ustrzelić jeśli dobrze pamiętam i nie przeszkadzało mu to grać krakowskiej piłki
