Proud napisał(a):

|
ja Go zapamiętałem jako właśnie "Bizona" bez techniki, za to ze zbytnią agresją. Kosił równo z trawą wszystkich obrońców. Wg mnie Wisła to zdecydowanie za wysokie progi dla Niego.
|
Myśle że zastawia się nie gorzej niż Beto

, a strzelać bramki umie i to głównie głową, czego już o Brazylijczyku niekoniecznie można powiedzieć... Ja osobiście takiemu chłopakowi ddałbym szansę.