|
Chciałbym poinformować kolejnych "dobrze poinformowanych", że będą dostawali bany z miejsca i na długo. Być może nawet będą to bany dożywotnie.
Markus - to świetnie, że przekazałeś Zarządowi odpowiednie wytyczne, tzn. "nie osłabiać się". Co prawda kompletnie zignorowałeś clou posta mr_kwolf, ale to i tak bardzo dobra robota. Lepsza nawet niż gdy podzieliłeś się z nami wiedzą, że Wiśle potrzeba sukcesów, nie porażek.
Zresztą, chętni jakoś nie biją się o możliwośc zakupu któregokolwiek z naszych zawodników (odpowiedź na pytanie o przyczyny pozostawiam każdemu z osobna), więc może być i tak, że sie wcale nie osłabimy. Pytanie o to, skąd weźmiemy w takim wypadku pieniądze na funkcjonowanie klubu pozostanie wówczas otwarte. Sugeruję poszukać innej odpowiedź niż "z sukcesów pucharowych". To akurat zdanie przestało już nawet śmieszyć w odniesieniu do polskich drużyn.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 07.08.2009 o godz. 08:41.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|