Wyświetl pojedynczy post
Boleck
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2954
Stary 07.08.2009, 08:06
AYALA napisał(a):Wyświetl post
wydaje mi sie że największym mankamentem naszych drużyn jest słaba skutecznośc co pokazała wczoraj Legia z Brondby i Wisła w Tallinie.Sytuacje bramkowe są ale wykończenie to już zgroza.
Pod bramką naszym kompletnie brakuje precyzji,zimnej krwi i pewnie też i umiejętności.Następców Żurawia i Franka jakoś nie widać i to jest największy problem.
Po klęsce w Tallinie Maciek wziął całą winę na siebie, chociaż nie był głównym, a już na pewno nie jedynym winowajcą, ciekawe jak się zachowa Urban, bo posadzenie na ławce Paluchowskiego, który jest w formie i wystawienie Mięciela, który nawet w sparingach niczego nie pokazywał dało właśnie taki efekt pod bramką. Skuteczność może i była by lepsza(bo dziś to już tylko gdybanie), jakby zagrali zawodnicy, którzy rozjechali Zagłębie. No i te zmiany kilka minut przed końcem żenada.
Odpowiedz cytując