|
Tu nie ma co wkleijac i pokazywac bo wiadomo juz ile znaczymy w Europie ,czyli nic.Jedno wielkie zero .Za to wzrasta liczba zer panow z PZPN po podwyzkach na ich kontach
Dzis Jedyna Amika przeszla dalej,chco widzac dzisjsza porazke i rywali w nast rundzie dlugo nie pogra
Tu trzeba lekarstwa i to jak najszybciej ,bo nas Azerowie i Lotysze gonią.
katowanie sie rankingami nic nie da,gorzej juz i tak byc nie moze.
I dobrze ktos napisal ze za rok "cala Europa bedzie sie modlic zeby trafic na druzyne z Polski"
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 06.08.2009 o godz. 22:54.
|