Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2945
Stary 06.08.2009, 22:45
Tu nie ma co wkleijac i pokazywac bo wiadomo juz ile znaczymy w Europie ,czyli nic.Jedno wielkie zero .Za to wzrasta liczba zer panow z PZPN po podwyzkach na ich kontach


Dzis Jedyna Amika przeszla dalej,chco widzac dzisjsza porazke i rywali w nast rundzie dlugo nie pogra

Tu trzeba lekarstwa i to jak najszybciej ,bo nas Azerowie i Lotysze gonią.

katowanie sie rankingami nic nie da,gorzej juz i tak byc nie moze.

I dobrze ktos napisal ze za rok "cala Europa bedzie sie modlic zeby trafic na druzyne z Polski"
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 06.08.2009 o godz. 22:54.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując