Temat
:
Paintball
Wyświetl pojedynczy post
oskar TS
Senior Member
Od: 06.2007
Offline
#
28
06.08.2009, 22:31
Panowie mam pewne pytanie do takiej broni:
http://www.assassins-arms.com/paintb...09_czarny.html
jakie kulki beda pasowac?
oskar TS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do oskar TS
Znajdź inne posty napisane przez oskar TS