Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2937
Stary 06.08.2009, 22:15
magiczna noc w wykonaniu polskich drużyn.....martwili się, że Legię wyrzucą chuligani z pucharów, a tu klops...sami sie wyrzucili.

niestety poziom ligi spada i taka jest prawda, niech nikt nie mówi, że wszystko się rozwija, bo tak naprawdę to rozwija się zaplecze (stadiony) i frekwencja na spotkaniach, a poziom ligi leci. Takie Pawełki, Ćwielongi czy Gizy to kilka lat temu grałyby po Odrach i Ruchach a nie w czołowych ekipach kraju, ale cóż.....

A Lechowi życzę kogoś z tej grupy:

SV Werder Bremen 1899 GER 91,339
Villarreal CF ESP 80,853
AS Roma ITA 78,582
PSV Eindhoven NED 75,826
Szachtar Donieck UKR 74,370
Zienit Sankt Petersburg RUS 68,525
Hamburger SV GER 67,339
SL e Benfica POR 64,292
València CF ESP 59,853
AFC Ajax NED 54,826
Ostatnio edytowane przez zim zum : 06.08.2009 o godz. 22:18.
Odpowiedz cytując