mb_1906 napisał(a):

Słuchając wypowiedzi tych ludzi, odnoszę wrażenie, że większość z nich to osoby na tyle doświadczone i wyważone , że nie sądzę aby przejmowały się jakąś żałosną reklamą grubego Anglika.
|
Kiedys tak samo zlewalismy rozne pasiaste mity, doprowadzilo to do tego ze co drugi na Kaluzy mysli ze Wisle zalozylo ZOMO, ze ukradlismy im wszystko i w ogole za powodz w 97 tez odpowiada Wisla.
Czasy sa teraz takie ze wlasnie taki byleglupek z telewizji jest niejednokrotnie autorytetem dla ludzi, ktorzy ksiazke do historii widzieli tylko na polce w sklepie. Przyklad pierwszy z brzegu - taki Szymon Majewski i jego rozmowy w toku maja prawdopodobnie wiekszy wplyw na postrzeganie przez wiekszosc spoleczenstwa Kaczynskiego, Leppera czy Kwacha niz wszystkie programy publicystyczne z merytoryczna dyskusja razem wziete. I dlatego nie mozna przechodzic obok tego obojetnie. Tak samo jak obok klamstw fortarta i jemu podobnych.