Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 06.08.2009, 22:14
mb_1906 napisał(a):Wyświetl post
Słuchając wypowiedzi tych ludzi, odnoszę wrażenie, że większość z nich to osoby na tyle doświadczone i wyważone , że nie sądzę aby przejmowały się jakąś żałosną reklamą grubego Anglika.
Kiedys tak samo zlewalismy rozne pasiaste mity, doprowadzilo to do tego ze co drugi na Kaluzy mysli ze Wisle zalozylo ZOMO, ze ukradlismy im wszystko i w ogole za powodz w 97 tez odpowiada Wisla.
Czasy sa teraz takie ze wlasnie taki byleglupek z telewizji jest niejednokrotnie autorytetem dla ludzi, ktorzy ksiazke do historii widzieli tylko na polce w sklepie. Przyklad pierwszy z brzegu - taki Szymon Majewski i jego rozmowy w toku maja prawdopodobnie wiekszy wplyw na postrzeganie przez wiekszosc spoleczenstwa Kaczynskiego, Leppera czy Kwacha niz wszystkie programy publicystyczne z merytoryczna dyskusja razem wziete. I dlatego nie mozna przechodzic obok tego obojetnie. Tak samo jak obok klamstw fortarta i jemu podobnych.
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując