Wielkie jaja pokazuje właśnie Crvena Zvezda, która mimo, że przegrała w Tbilisi z Dinamo 0:2, dzisiaj u siebie przegrywała już 0:1 i 1:2, teraz wygrywa w ostatniej minucie 5:2 i zagra w kolejnej rundzie.
bebeto - ja nie mówię, że akurat Ty konkretnie wyśmiewasz, aczkolwiek używasz takiego zawistnego stwierdzenia : "my odpadliśmy z Levadią, to się z nas śmieją, a my mamy trzymać za nich kciuki"? Samo przez się można zrozumieć, że dobrze Legii czy Lechowi nie życzyłeś. Może ty akurat nie wyśmiewasz, ale większość ma z tego podnietę.
