Wyświetl pojedynczy post
EnDrJu92
Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2927
Stary 06.08.2009, 21:36
Co to duzo mowic...nasza liga nawet nie stoi w miejscu tylko spada...Dla nas sa emocje na boisku jak gra Legia z Wisla a w Europie i jedni i drudzy sobie nie pograja...gorzka prawda...no coz za rok moze sie uda (sam juz w to nie wierze).Teraz emocjonowac sie liga.Jestesmy sto lat za murzynami.I tyle w temacie.Petrescu mial racje. Po prostu mamy pilkarzy ktorzy biora kase a reszte maja w du*** za przeproszeniem.Pzdr Zaglebie0-2Wisla
Odpowiedz cytując