Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2925
Stary 06.08.2009, 21:35
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Już ktoś wcześnie pisał.. więc powtórzę:

Ty myślisz że kibice Realu skaczą z radości gdy Barcelona wygrywa mecz za mecz w Lidzę Mistrzów?
Ty myślisz że gdy Manchester zdobywa Mistrzostwo Anglii to cała Anglia skacze z radochy włącznie z kibicami Chelsea czy Liverpoolu?

Tu nie chodzi o żaden kompleks itp bo Wisła wyłapała pechową wpadkę z Levadią, niektórzy muszą zrozumieć że nie każdy chodzący na Reymonta (Bułgarską, Konwiktorską czy Łazienkowską) to typowy fan Football Manager'a dla którego piłka nożna to jedynie typowanie składu, taktyka i kopiowanie na internet wypowiedzi gazety FAKT.
Tyle, że kibic Realu, Chelsea itp nie musi się martwić o rozstawienie tak jak polskie zespoły. Taka mała różnica. Więc im to zwisa. A my za rok znów będziemy w głębokiej dupie, i za dwa, i za trzy i tak dalej. Daleko jeszcze?


PS nie porównuj zdobywania mistrzostwa kraju z występami w Europie, bo to dwie zupełnie różne kwestie.
Odpowiedz cytując