|
Polska liga jest najbardziej nieproporcjonalna pod względem umiejętności oraz zarobków.Dochodzi tu jeszcze polska mentalność.Jest dobrze (zarabia się dobrze i fajne warunki) to po ch*j ma być lepiej ? po co mam się dalej rozwijać skoro mam kontrakt na kilka lat? Z taką mentalnością i nastawieniem daleko nie zajedziemy co obserwujemy od kilkunastu lat..
|