Wyświetl pojedynczy post
TSW Fanatyk
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Reymonta 22 (X)/D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2921
Stary 06.08.2009, 21:28
Polska liga jest najbardziej nieproporcjonalna pod względem umiejętności oraz zarobków.Dochodzi tu jeszcze polska mentalność.Jest dobrze (zarabia się dobrze i fajne warunki) to po ch*j ma być lepiej ? po co mam się dalej rozwijać skoro mam kontrakt na kilka lat? Z taką mentalnością i nastawieniem daleko nie zajedziemy co obserwujemy od kilkunastu lat..
I
Odpowiedz cytując