Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
żuraw_9
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: district StS
Offline
#
2915
06.08.2009, 21:20
Mam pytanie: na kogo jutro Amika może trafić w losowaniu? Czy np. jest szansa na Szachtar?
Z góry dzięki
"Po burzy słońce wychodzi zza chmur,i nad Krakowem zaświeci znów.O jednym marzę, o jednym wciąż śnię,Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem."
żuraw_9
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do żuraw_9
Znajdź inne posty napisane przez żuraw_9