!!IRIVER!! napisał(a):

|
I znów ostał się tylko Lech, który raczej nie będzie rozstawiony, zatem europejskie puchary w Polsce zapewne zakończą się jeszcze w sierpniu.
|
i oni beda naszym polskim rodzynkiem i w razie awansu do fazy grupowaj znowu media będa ich nosiły na rękach
