Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15261
Stary 06.08.2009, 20:37
Markus napisał(a):Wyświetl post
Każdego można sprzedać, łącznie z Diazem, szczególnie wówczas, gdy nie ma innego wyjścia. Tyle, że to będzie kolejne osłabienie i tak słabnącej w ostatnich latach drużyny. Dlatego część pieniędzy z takiego transferu powinna koniecznie iść na sprowadzenie jakiegoś sensownego następcy, a nie tylko na "konsumpcję" dla budżetu. Diaz przychodząc do Wisły kosztował 300 tyś Euro - niewątpliwie wciąż można znaleźć niejednego wartościowego defensywnego pomocnika za podobną sumę.
a nie 100 tys. dolarów?

Ponadto mam rozumieć Markusie że wg Ciebie możemy nie płacić zawodnikom, możemy nie odprowadzać podatków itd. bo pieniądze z ewentualnej sprzedaży Diaza mają iść na zakupy innych grajków a nie na załatanie powstałej dziury w budżecie?
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 06.08.2009 o godz. 20:39.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując