Markus napisał(a):

|
Każdego można sprzedać, łącznie z Diazem, szczególnie wówczas, gdy nie ma innego wyjścia. Tyle, że to będzie kolejne osłabienie i tak słabnącej w ostatnich latach drużyny. Dlatego część pieniędzy z takiego transferu powinna koniecznie iść na sprowadzenie jakiegoś sensownego następcy, a nie tylko na "konsumpcję" dla budżetu. Diaz przychodząc do Wisły kosztował 300 tyś Euro - niewątpliwie wciąż można znaleźć niejednego wartościowego defensywnego pomocnika za podobną sumę.
|
a nie 100 tys. dolarów?
Ponadto mam rozumieć Markusie że wg Ciebie możemy nie płacić zawodnikom, możemy nie odprowadzać podatków itd. bo pieniądze z ewentualnej sprzedaży Diaza mają iść na zakupy innych grajków a nie na załatanie powstałej dziury w budżecie?