po 20 a ziemia przy AiB nadal wybierana

miło się na to patrzy

wiecie moze z których stron ścianka szczelinowa jest skonczona? wydaje mi się że wzdłuz boiska juz jest bo było tam to robione wczoraj, dzis przy pawilonie a jak z resztą? przy narozniku widze ze tez juz ziemia wybierana to tam juz scianka jest skonczona? Podzielcie sie wiedza ze mna

Pytam z czystej ciekawosci nie odpisywac prosze po co mi to wiedziec
