Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15259
Stary 06.08.2009, 18:28
Gdzie jest ten kolega co mial 100% info telefoniczne o Appihu

Jak juz jest tak nieomylny to moze by jeszcze podal 6 liczb bo jutro kumulacja


A juz na serio to co do Diaza ,to mysle ze jakby byla dobra oferta pewnie z Francjii to mozna by go sprzedac.
Bylisbysmy mniej stratni jak po Marcelo czy Brozku , a on sam jakos srednio mnie przekonuje swoją gra,i jeszcze te irytujace faule ,i wkldanie nóg wtedy kiedy niepotrzeba.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując