Gdzie jest ten kolega co mial 100% info telefoniczne o Appihu
Jak juz jest tak nieomylny to moze by jeszcze podal 6 liczb bo jutro kumulacja
A juz na serio to co do Diaza ,to mysle ze jakby byla dobra oferta pewnie z Francjii to mozna by go sprzedac.
Bylisbysmy mniej stratni jak po Marcelo czy Brozku , a on sam jakos srednio mnie przekonuje swoją gra,i jeszcze te irytujace faule ,i wkldanie nóg wtedy kiedy niepotrzeba.