Szkoda ze dopiero Levadia uzmysłowila niektórym ze ten klub musi byc inaczej zarzadzany.
A moze potrzebny byl nam taki kubeł zimnej wody

Zeby ktos otrzezwiał i zobaczyl jak wyglada "polityka " klubu (zwłaszcza dział transfery)
Cieszy pomysl z Mielcarskim,cieszy budowanie siatki scoutow ,cieszy rozgranicznie "zadan" Skorzy i Bednarza,i cieszy ze Wilczek bedzie teraz zajac sie tylko finansami.
I jak Markus pisze trzeba rozwiazac "problemy" ktore doprowadzily do kleski w Pucharach ,i znalesc błedy.
Jak juz bedziemy madrzejsi to moze za rok przystpimy znowu do wallki,z bramkarzem,porzadnym napastnikem czy ławką.
Sory ale widzac "jak " i z kim chcielmsy sie dostac do LM ,to naprawde prosilo sie dostac po dupie od takej Levadii.Za kare ,ale i tez nauczke-na przyszłość.