Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1551
Stary 06.08.2009, 18:19
Szkoda ze dopiero Levadia uzmysłowila niektórym ze ten klub musi byc inaczej zarzadzany.


A moze potrzebny byl nam taki kubeł zimnej wody
Zeby ktos otrzezwiał i zobaczyl jak wyglada "polityka " klubu (zwłaszcza dział transfery)

Cieszy pomysl z Mielcarskim,cieszy budowanie siatki scoutow ,cieszy rozgranicznie "zadan" Skorzy i Bednarza,i cieszy ze Wilczek bedzie teraz zajac sie tylko finansami.

I jak Markus pisze trzeba rozwiazac "problemy" ktore doprowadzily do kleski w Pucharach ,i znalesc błedy.
Jak juz bedziemy madrzejsi to moze za rok przystpimy znowu do wallki,z bramkarzem,porzadnym napastnikem czy ławką.

Sory ale widzac "jak " i z kim chcielmsy sie dostac do LM ,to naprawde prosilo sie dostac po dupie od takej Levadii.Za kare ,ale i tez nauczke-na przyszłość.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując