2-0 dla Norwegów. Jeszcze 4 bramki. 3 nie wystarczą z tego powodu, że będzie 6-1 i 5-0. Stosunek bramek 6-6, tylko że leszek będzie miał strzelonych na wyjeździe 6 bramek, a Norwegowie 5 i odpadają. Także 4 i wtedy 7-6 dla Norwegów

swoją drogą marzę o tym (wiem, że to nierealne), żeby Amika odpadła z pucharów, a Legia i Polonia awansowały. Wtedy my byśmy im wytykali Fredrikstad tak jak oni nam lewatywe
