Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2831
Stary 06.08.2009, 18:15
2-0 dla Norwegów. Jeszcze 4 bramki. 3 nie wystarczą z tego powodu, że będzie 6-1 i 5-0. Stosunek bramek 6-6, tylko że leszek będzie miał strzelonych na wyjeździe 6 bramek, a Norwegowie 5 i odpadają. Także 4 i wtedy 7-6 dla Norwegów swoją drogą marzę o tym (wiem, że to nierealne), żeby Amika odpadła z pucharów, a Legia i Polonia awansowały. Wtedy my byśmy im wytykali Fredrikstad tak jak oni nam lewatywe
Ostatnio edytowane przez WiślakMyślenice : 06.08.2009 o godz. 18:19.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując