Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#363
Stary 06.08.2009, 16:07
Zagłębie-Wisła 1-2
Skład: Pawełek-Alvarez, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek- Łobodziński, Sobolewski, Diaz, Kirm- Paweł Brożek, Małecki

Zmiany: Jirsak,Cantoro,Ćwielong

Bramki: Paweł Brożek 2x,