Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1974
Stary 06.08.2009, 15:53
bebeto napisał(a):Wyświetl post
A pan Grzelak to przepraszam z jakiej okazji...
Chocby z takiej ze jest swietnie wyszkolonym technicznie zawodnikiem i jego gra jako skrzydlowego bylaby na pewno lepsza niz Smolarka.
Odpowiedz cytując