Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kristos
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?
Offline
#
15252
06.08.2009, 13:56
pawelwislak
napisał(a):
Co do Stephena Appiaha to chyba nasze pobożne życzenia, bo tak de facto to on nawet jak jest po ciężkiej kontuzji jest wielkim piłkarzem z takim życiorysem że nie wiem czy z obecnych ligowców w sumie jakby się posklejało to by wyszło coś porównywalnego
To chyba taki nasz nastepny Kluivert będzie
No tak ,jakbyśmy go kupili to do Polonii,czy Odry wystarczyłoby posłać przed meczem jego życiorys a oni do nas fax ; nie przyjężdżajcie,oddajemy walkower.
Tym "Życiorysem' pewnie połowę ekstraklasy byśmy załaatwili.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
kristos
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kristos
Znajdź inne posty napisane przez kristos