Mam propozycję. Idąc za tematem, a więc wydrukować, w szatni powiesić:
http://sport.onet.pl/74318,1248685,2...wiadomosc.html
Proszę by ktoś to wydrukował i powiesił w szatni aby nasi piłkarze zobaczyli kto jest w 4 rundzie! Mistrz Mołdawii, Łotwy, Węgier, drużyna z Cypru i Austrii.
O tym nie moga nigdy zapomnieć!! NIGDY!! Aż niedobrze mi się robi jak patrze kto tam teraz jest a nas nie ma...
P.S. I w tym miejscu myślę, że można zamknąć ten temat...