Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#168
Stary 06.08.2009, 13:46
Mam propozycję. Idąc za tematem, a więc wydrukować, w szatni powiesić:

http://sport.onet.pl/74318,1248685,2...wiadomosc.html

Proszę by ktoś to wydrukował i powiesił w szatni aby nasi piłkarze zobaczyli kto jest w 4 rundzie! Mistrz Mołdawii, Łotwy, Węgier, drużyna z Cypru i Austrii.

O tym nie moga nigdy zapomnieć!! NIGDY!! Aż niedobrze mi się robi jak patrze kto tam teraz jest a nas nie ma...

P.S. I w tym miejscu myślę, że można zamknąć ten temat...