Co do Mielcarskiego to nie mam zdania ale uważam że finansami powinien cały czas się zajmować specjalista jakim niewątpliwie jest Wilczek. Pod względem marketingowym myślę że Grzesiu się będzie nadawał...
Co do Stephena Appiaha to chyba nasze pobożne życzenia, bo tak de facto to on nawet jak jest po ciężkiej kontuzji jest wielkim piłkarzem z takim życiorysem że nie wiem czy z obecnych ligowców w sumie jakby się posklejało to by wyszło coś porównywalnego

To chyba taki nasz nastepny Kluivert będzie
I to i tak nie zmieni faktu jednego i najważniejszego POTRZEBUJEMY NAPASTNIKA!!!!!
co do tego pseudo artykuły zamieszczonego powyżej to uważam go za porażkę... Pełną zawiści i poszukiwania jakiegoś pocieszenia dla zawistnego i zmeczonego nieudolnościa swojego klubu zapewne legionisty....
Co do Żurawskiego to 2mln marek faktycznie wtedy to były żadne pieniądze <hahaha>