Arturo Qr2nów napisał(a):

|
Ale już taki był, co prawda nie z Bundeseligi, ale Rumun. Niestety swoim profesjonalizmem i fanatyzmem futbolu zabił naszą drużynę. Z najlepszą drużyną w Polsce nie potrafił zdobyć mistrzostwa podczas gdy zdobył je z anonimowym klubikiem w silnej rumuńskiej lidze. Tu problem nie leży w trenerze, choć zachowanie Rafałka J. po obserwacjach Levadii, to absolutny brak profesjonalizmu i buractwo!
|
To fakt, pan Rafał J. powiedział po obserwacjach, że zespół Levadii jest w Naszym zasięgu, szkoda tylko, że ten zasięg był aż tak daleko i że właśnie tam nie daliśmy rady sięgnąć...