|
Mielcarski prezesem? Appiah w Wisle? Hmmm te dwie wiadomosci to dla mnie tak jakby bajka. MIalcarski bylswietnym dyrektorem sportowym i teraz gdy juz nie ma niektorych ludzi w Wisle jest szansa na wreszcie prawdziwa normalnosc i budowe naprawde mocnego i swietnego klubu. Scouting, swietny pion trenerski pierwszej druzyny. Pierwsze wielkie nazwisko z europejskiej pilki w Polsce. Stabilizacja. Jeszcze jak tylko powstanie baza treningowa z prawdziwego zdarzenia mozna bedzie mowic ze zaczyna sie robic naprawde ciekawie.
Ale to tylko wariant najbardziej optymistyczny...
|