Wyświetl pojedynczy post
spirit
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Kraków 303

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 06.08.2009, 11:30
Mb_1906 - wybacz, ale .......isz smuty. Jaka "heroiczna walka mas idzie na marne" ? Mówisz o powstaniu wielkopolskim? O powstaniach śląskich? O odzyskaniu niepodległości w 1919? O "cudzie nad Wisłą"? O tym, ze ja jedyni nie położyliśmy się przed Niemcami?

A polityków to my mamy jakich mamy od '45 a nie od 200 lat. Zresztą trudno żeby było inaczej. Polska inteligencja została wymordowana podczas wojny i po niej. Niestety, ale na odbudowanie naszych zasobów intelektualnych pracujemy tak naprawdę dopiero od '89 i chwilę nam to jeszcze zajmie.
Feci quod potui faciant meliora potentes
Odpowiedz cytując