Wyświetl pojedynczy post
konrad89
Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15246
Stary 06.08.2009, 10:21
Według mnie Mielcarski to nie jest dobry kandydat na prezesa. Po pierwsze nie ma on doświadczenia na stołku prezesa. Poza tym nie był także jakimś wybitnym dyrektorem sportowym. Powiem więcej, był chyba gorszy od Bednarza (to dobrze o nim nie świadczy) bo mimo wszystko uważam, że miał większe pole manewru jeśli chodzi o fundusze i zgode "góry" na transfery, a oprócz Błaszczykowskiego i Paulisty sprowadził takie wynalazki jak Chiacu, Radovanović, Varga, Baretto, którzy się wogole u nas nie sprawdzili. A co do Appiaha to informacja typu Kluiverta, Kanu itp.
Odpowiedz cytując