Temat
:
PROTEST - Brytyjski gwiazdor kpi z tragicznej historii Polski
Wyświetl pojedynczy post
wislak.azory
Banita
Od: 08.2009
Offline
#
64
06.08.2009, 10:10
20 % Polakow się obraziło
http://bi.gazeta.pl/im/3/6896/m6896523.mp3
wislak.azory
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez wislak.azory