Prawda jest taka, że z takich rzeczy jak II Wojna Światowa nie należy żartować w taki sposób. Są ludzie którzy pamiętają jeszcze te wydarzenia i jest to dla nich bolesne. Osobiście też mnie to uraziło tym bardziej, że angole na siłę chcieli zrobić coś o Polsce. To nie pierwszy raz jak ten gościu śmieje się z Polaków, tyle że wcześniej były to sprawy błahe, nie mające większego znaczenia. My musimy pamiętać o swojej historii bo niestety inne kraje w europie za przeproszeniem gów..o wiedzą o nas i piszą brednie o "polskich obozach zagłady". Musimy na to reagować, żeby za jakieś 50 lat okazało się, że to Polska jest wszystkiemu winna. Poza tym ta reklama ma wiele błędów
http://deser.pl/deser/1,83453,6896104,Top_Gear__miala_byc_parodia_z_Pols ki__wyszla_parodia.html.A angole w to uwierzą bo nie znają historii.