Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Dozamet1
Member
Od: 02.2009
Skąd: Nowa Sól
Offline
#
15245
06.08.2009, 10:07
HEDu
napisał(a):
kiedy losowanie 4 rundy LM ?
Jutro o 12 transmisja na Nsport
Dozamet1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dozamet1
Znajdź inne posty napisane przez Dozamet1