Wyświetl pojedynczy post
wislak.azory
Banita
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 06.08.2009, 09:53
mb_1906 napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie, płaczecie jak stare baby. Za niedługo, jak Żydzi, założycie jakąś Ligę Obrony przed Zniesławieniami. Dystansu trochę - nie podoba się, nie oglądaj.

powiedz to weteranom wojennym, dziadkom poswiecającym swoje ostatnie lata pracując w muzeum AK próbując wklepać do głowy pamięc i szacunek do tamtych czasów bysmy nie zapomnieli, ku przestrodze !!
powiedz to mojej zmarłej rodzinie, która zostala zapakowana do wagonu
powiedz to przyszlym pokoleniom, ktorzy po obejrzeniu takich 3 reklam i kilku nowoczensych europejskich podrecznikow historii nie bedzie wiedziala jak naprawde wygladala prawda !!
powiedz to wszystkim uczestnikom powstania warszawskiego, ktorzy zgromadzili sie kilka dni temu na Powązkach !! że to tylko żart - nie bierz pan powaznie...
qrwa, oni gineli tracili zycie za nas OJCZYZNĘ, a jak ten gość obraża nas i tamte wydarzenia i ludzi, którzy zostali zamordowani to TOBIE TO OBOJĘTNE ?! Człowieku, musisz stanąć po którejs stronie. inaczej przepadniesz w komercyjnym fantastycznym i przyjaznym świecie.
Odpowiedz cytując