WzT napisał(a):

A według mnie należy! Co krok masz przykład jak nasza historia z każdej strony jest zakłamywana to Rosjanie coś wymyślają to Niemcy to się słyszy że szkoły naszych sąsiadów zalewane są niezgodnymi z prawdą podręcznikami... wtedy człowieka krew zalewa.
A bardzo ważnej dla nas prawdy trzeba bronić. Takie reklamy także mają negatywny wpływ, jeśli będzie się to nasilało to nasze pokolenia za parę lat same nie będą pewne o co w tym wszystkim chodziło... może dojdzie do tego że będą się czuć tchórzami bo jeden z drugim zrobią taką reklamę a trzeci napisze "mądry" podręcznik.
Dla nas historia powinna być powodem do niesamowitej dumy i tylko broniąc tej prawdy można się utożsamiać z tymi ludźmi którzy za tą naszą Polskę życie oddawali.
A podchodząc do tego obojętnie stajemy się szarą częścią tego świata w którym liczy się tylko kasa gromadzona za wszelką cenę i na wszystkie sposoby w tym wypadku wykorzystując taki wrażliwy temat jak wojna.
|
samemu gówno zrobisz. mozesz przekonać kolegę ale nie kilkaset milionów ludzi w Europie. Myślisz, ze mnie nie wkur..a jak Rosjanie nas opuwają jak Zydzi Nas poniżają i osmieszamy sie na arenie miedzynarodowej ? Dopóki Polacy nie poznają swojej prawdziwej wartości w Europie i nie zaczną rozmawiać z innymi jak równy z równym to będziemy się tylko pogłebiać w upokorzeniach. Pokolenie młodych Polakówma w dupie historię i coraz bardziej upodabniamy się do Amerykanów. Czy Wy ****.a mać nie widzicie, ze w Naszym kraju dzieje się coś złego, ktos musi miec nad trym kontrole aby to szło w złym kierunku. Trzeba zrobic przwrót narodowy i pozwolic dojsc do władzy prawdziwym patriotom ludziom którym zalezy na dobru Polski. Wszyscy chcą zmian ale głosujecie dalej na ludzi, którzy maja dobro Polski daleko w dupie jak np SLD czy partia rzadzaca. Jak chcecie zeby było lepiej to wezcie sprawy w swoje rece i postarajcie sie myslec a nie tylko łykacie wszystko jak tania *****a co Wam ludzie pokoza w TV czy napisza w gazecie.
Napisalem to bo historia i polityka sprowadza sie do wsoplnego mianownika.