qazwsx123 napisał(a):

|
Ja jestem zdania jak już pisałem,że nie należy się tą reklamą przejmować.
|
A według mnie należy! Co krok masz przykład jak nasza historia z każdej strony jest zakłamywana to Rosjanie coś wymyślają to Niemcy to się słyszy że szkoły naszych sąsiadów zalewane są niezgodnymi z prawdą podręcznikami... wtedy człowieka krew zalewa.
A bardzo ważnej dla nas prawdy trzeba bronić. Takie reklamy także mają negatywny wpływ, jeśli będzie się to nasilało to nasze pokolenia za parę lat same nie będą pewne o co w tym wszystkim chodziło... może dojdzie do tego że będą się czuć tchórzami bo jeden z drugim zrobią taką reklamę a trzeci napisze "mądry" podręcznik.
Dla nas historia powinna być powodem do niesamowitej dumy i tylko broniąc tej prawdy można się utożsamiać z tymi ludźmi którzy za tą naszą Polskę życie oddawali.
A podchodząc do tego obojętnie stajemy się szarą częścią tego świata w którym liczy się tylko kasa gromadzona za wszelką cenę i na wszystkie sposoby w tym wypadku wykorzystując taki wrażliwy temat jak wojna.