|
heh, gostek myslal ze bedzie zabawny i mu sie nie udalo. Ja mam inna propozycje, na reklame ktora bedzie 100 razy bardziej zabawna.
Niech ten volkswagen na tym jednym tankowaniu pojedzie pod Stalingrad a do Niemiec niech wroci na lawecie.
Panie Clarkson, uwierz mi pan ze ubaw po pachy beda mieli i w Polsce i w Rosji i paru ladnych krajach Europy. Radze to przemysleć.
|