fond napisał(a):

Mnie ciekawią dwie kwestie. Jakie kwalifikacje ma Mielcarski by był to dobry 'transfer na fotel prezesa' ? I co zarzuca się konkretnie Wilczkowi, skoro mimo wskazania jako winnych sztabu szkoleniowego, to sztab ów dostaje rozszerzone kompetencje, a Wilczek wraz z Bednarzem płacą cenę za Levadię.Ciekawa konsekwencja w działaniu. EOT bo to temat transferowy .
|
Mielcar - chyba tylko dobrą prezencję i postrzeganie w mediach - nie zniósł burdelu w Wisle i się zwinął, to też mały plus.
Czy rzeczywiście dojdzie do tych zmian

Być może to efekt tego, że jednak za winnych zostali uznani Bednarz i Wilczek, tego pierwszego na hura się nie zwolni, bo przecież trwa okienko transferowe, a drugi jest (był?) w dobrych relacjach z Bossem.
Można też dostrzec drugą ewentualność - wzmocnienie pionu scautingu - własciwie budowa go od podstaw. Wówczas miałoby to głęboki sens. Uważam, że lepiej zapłacić 0,5 mln euro na dobrą sieć skautów, niż ściągnąć za tę kasę piłkarza, który okazać się może jedynie uzupełnieniem....