Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15234
Stary 06.08.2009, 08:01
Appiah w meczu ligi mistrzów w listopadzie 2007 roku w barwach Fenerbahce przeciwko PSV złapał ciężką kontuzje kolana.Praktycznie od tego czasu nigdzie nie mógł zagrac.
Już kilka razy w ostatnich latach zainwestowano w Wiśle w rekonwalescentów i marnie na tym wyszliśmy
Odpowiedz cytując