|
Appiah w meczu ligi mistrzów w listopadzie 2007 roku w barwach Fenerbahce przeciwko PSV złapał ciężką kontuzje kolana.Praktycznie od tego czasu nigdzie nie mógł zagrac.
Już kilka razy w ostatnich latach zainwestowano w Wiśle w rekonwalescentów i marnie na tym wyszliśmy
|