|
Frajerami predzej bym nazwal ludzi, ktorzy nie potrafia "sprzedac" tego co zrobili i wiecznie daja sie ruchac w mysl zasady "niech se gadaja" albo "no maja troche racji bo tacy z nas frajerzy". W efekcie nikt sie z nami nigdy nie bedzie liczyl skoro dowolne klamstwo na nasz temat mozna sprzedac calemu swiatu i nikt sie nie sprzeciwi. A ze 80% swiata jest tępa i predzej lyknie filmik z youtube niz siegnie po ksiazke to i klamstwo po jakims czasie stanie sie oswiecona i jedyna prawda.
|