mb_1906 napisał(a):

I między dlatego nikt Żydów nie lubi na całym świecie. Więc nie bądźmy tacy jak oni. Clarkson o ile wiem żartuje sobie dość często także z Niemców, nie bądźcie więc przewrażliwieni.
A to, że Polacy zawsze walczą za innych i nigdy nikt tego nie docenia to świadczy tylko o tym, że jesteśmy frajerami, którzy zawsze dają się zrobić na ten sam numer, ale to już temat na szeroką dyskusję.
Mam takie wrażenie, że część ludzi zachowuje się tutaj troche jak FortArt, który wszędzie doszukuje się antysemickich ekscesów Wisły, które należy zgłosić do prokuratury.
|
****a, rozbiles mnie na atomy tym tekstem.Zobaczcie przodkowie co o Was teraz piszą

.
Wychodzi na to, że BYLISCIE FRAJERAMI!....
Zastanów się ****a co ty piszesz