Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15233
Stary 06.08.2009, 01:12
Dziwne że Mielcarski ma zostać prezesem. O managerce to może i ma jakieś pojęcie ale o prezesowaniu to chyba żadnego. Zresztą wydaje mi się że w temacie transfery to JB radził sobie jednak lepiej niż GM (z udanych transferów przychodzi mi do głowy tylko Cleber i do pewnego stopnia Błaszczu, do pewnego stopnia bo to był chyba bardziej wynalazek Liczki. Nieudane to: Barreto, Chiacu, Radovanowicz, Thwait, Burns, Varga w mniejszym stopniu Paulista). Ale pamiętajmy kto sprowadził do Wisły Petrescu. A nuż widelec ... .

A jeśli chodzi o Appiaha to wygląda to faktycznie jak casus Ettiena. Była gwiazda poszukująca od jakiegoś czasu klubu. Czyżby GM zaczynał brać się do roboty . Ale po co nam środkowy pomocnik? Czyżby zmiennik dla Gargamela .
Odpowiedz cytując