Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15228
Stary 05.08.2009, 23:21
Waldi69 napisał(a):Wyświetl post
Tak tak myślę, że jak jeszcze ściągną Kazia Kmiecika to atak będzie na Ligę Mistrzów ;P
A tak poważnie to myślę że było by to korzystne dla Wisły. Gość wie jak zarządza się w profesjonalnym klubie, ma do tego doświadczenie.
Szacunek dla M. Wilczka ale jego czas już się chyba skończył.
Jeśli to prawda to podejrzewam,że chodzi o portugalskie kontakty Mielcarskiego a dokładniej o jego plany towrzenia scautingu. Przecież to ona razem z Branko zaczęli tworzyć coś a la scauting.Wygląda na to,że plany Mielcarskiego wróciłyby do łask.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując