Waldi69 napisał(a):

Tak tak myślę, że jak jeszcze ściągną Kazia Kmiecika to atak będzie na Ligę Mistrzów ;P
A tak poważnie to myślę że było by to korzystne dla Wisły. Gość wie jak zarządza się w profesjonalnym klubie, ma do tego doświadczenie.
Szacunek dla M. Wilczka ale jego czas już się chyba skończył.
|
Jeśli to prawda to podejrzewam,że chodzi o portugalskie kontakty Mielcarskiego a dokładniej o jego plany towrzenia scautingu. Przecież to ona razem z Branko zaczęli tworzyć coś a la scauting.Wygląda na to,że plany Mielcarskiego wróciłyby do łask.